Niezależna Debata Wyborcza

w poniedziałek, 7 października, o godz. 17.30 w sali NOT przy ul. 3 Maja 10 w Bielsku-Białej nasze stowarzyszenie organizuje Niezależną Debatę Wyborczą.

Udział w debacie wezmą przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych wystawiających swoich kandydatów w wyborach do Sejmu RP w naszym okręgu: Mirosław Szemla (PSL - Koalicja Polska), Magdalena Wójcik (PiS), Paweł Miech (SLD), Bronisław Foltyn (Konfederacja) oraz Mirosław Suchoń (Koalicja Obywatelska).
Podczas dyskusji skupić się chcemy na tematach związanych z Bielskiem-Białą. Pytania zadawać będą organizatorzy oraz przedstawiciele bielskich organizacji pozarządowychstowarzyszenia Beskidzki Dom, Fundacji Pozytywnych Zmian, Stowarzyszenia Aktywnych Polaków, Startup Podbeskidzie i RedkacjiBB. 
Debata jest otwarta dla publiczności, która również będzie mogła zadawać pytania kandydatom. Już teraz swoje pytania przesyłać można poprzez kliknięcie linku "Napisz do organizatora" w wydarzeniu na Facebooku (https://www.facebook.com/niezalezni.bb), poprzez wiadomość prywatną na profilu Niezależnych.BB lub mailowo na adres: stowarzyszenie@niezalezni-bb.pl. Wysyłając pytanie, prosimy o informację, do którego komitetu jest ono kierowane.
 
Przewidywany czas trwania debaty - ok. 2 godz.
 
Transmisję na żywo realizowaną przez Dom Mediowy FilmFactor oglądać będzie można na:
 
 


Lista wiadomości
Strona główna


© 2015-2020 Wszelkie Prawa zastrzeżone
Stowarzyszenie Niezależni.BB