Czwórka Niezależnych w Radzie Miejskiej!

Tomasz Wawak, Małgorzata Zarębska, Janusz Okrzesik i Jerzy Bauer zostali radnymi z ramienia Niezaleznych.BB.

To już oficjalna wiadomość. Choć nasz kandydat Janusz Okrzesik nie znalazł się w II turze wyborów prezydenckich, osiągnęliśmy spory sukces. W kolejnej kadencji w Radzie Miejskiej Bielska-Białej zasiądzie czterech radnych z ramienia Niezależnych.BB: Tomasz Wawak, Małgorzata Zarębska, Janusz Okrzesik i Jerzy Bauer.
Serdecznie dziękujemy bielszczanom, którzy poparli naszych kandydatów. Zrobimy wszystko, aby wywiązać się z naszych wyborczych zobowiązań. Zapewniamy, że Niezależni.BB nadal stanowili będą drużynę, która będzie wspólnie pracowała pamiętając, że robimy to z miłości do BB.

Czwórka radnych naszego komitetu będzie miała decydujący głos dla uzyskania większości w Radzie Miejskiej, a nasze kilkanaście tysięcy głosów może zdecydować o wyniku drugiej tury wyborów prezydenta miasta. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić wewnętrzne referendum, by wypracować spójne stanowisko. Startowaliśmy razem i razem, w 35 osób, podejmiemy decyzję co dalej. Zanim zaczniemy rozmawiać o poparciu kandydatów na prezydenta i utworzeniu większościowej koalicji, określimy też najważniejsze dla nas punkty naszego programu, które chcemy realizować przez następne lata i z których nie zrezygnujemy. Współpraca w radzie będzie zależała przede wszystkim od stosunku kandydatów do naszego programu, nie od personalnych roszad. Nasi niezależni wyborcy to świadomi ludzie i sami będą wiedzieć, co należy zrobić 4 listopada.


Lista wiadomości
Strona główna


© 2018 Wszelkie Prawa zastrzeżone
Stowarzyszenie Niezależni.BB