Posprzątamy po sobie - drugie życie banerów

Powszechne w kampanii wyborczej banery przerobimy na torby przeprowadzając warsztaty w bielskich świetlicach środowiskowych o klubach seniora.

- Nie tylko posprzątamy po sobie, ale także przerobimy wyborcze banery na torby i rozdamy. Trafią one do organizacji pozarządowych, stowarzyszeń i świetlic środowiskowych. Uruchomimy kreatywność przyszłych ich właścicieli – zapowiada Janusz Okrzesik, kandydat na prezydenta Bielska-Białej.

Kampania wyborcza rządzi się swoimi prawami, jednym z jej elementów są banery. – Choć daleko nam ilościowo do kolegów z konkurencyjnych sztabów, to jednak pewną ilość banerów wyprodukowaliśmy. Nie poprzestajemy na tym, nasze banery zostaną przerobione na torby – mówi Janusz Okrzesik, kandydat KWW Okrzesik i Niezależni.BB na prezydenta Bielska-Białej.

Poprowadzimy warsztaty w bielskich świetlicach środowiskowych, fundacjach, stowarzyszeniach, na zajęciach w klubach seniora.  Pokażemy, jak stworzyć własną torbę wykorzystując banery wyborcze. – Potrzebne będą tylko nożyczki, szablom mamy gotowy. Potem je zszyjemy i oddamy nowym właścicielom – mówi Marek Lachowski z firmy Human Nation I love BB, kandydat do Rady Miejskiej z KWW Okrzesik i Niezależni.BB.

Torbę będzie można także... pokolorować. – Tu liczymy przede wszystkim na kreatywność młodzieży i dzieci. Biała przestrzeń idealnie nadaje się do zamalowania – przyznaje Marek Lachowski, pomysłodawca akcji.

- Apeluję do naszych konkurentów, dajcie nam po wyborach swoje banery, z nich też zrobimy pożytek! - zapewnia Janusz Okrzesik.

 


Lista wiadomości
Strona główna


© 2018 Wszelkie Prawa zastrzeżone
Stowarzyszenie Niezależni.BB